GEPREZEN ZIJT GIJ! Twee leesavonden over onze zorg voor de schepping.

Welk soort wereld willen we achterlaten aan wie na ons komt, aan de kinderen die opgroeien? Het is een vraag die ons allen bezighoudt. Paus Franciscus schreef er een boeiende tekst, een encycliek, over. Laudato si’. Geprezen zijt Gij reikt ons antwoorden en levenslessen voor een gelukkiger leven op een gezonde planeet. 

 

Op woensdagen 11 en 25 maart lezen we enkele hoofdstukken. We laten ons door de boodschap aanspreken en zoeken samen wat ze concreet voor ons kan betekenen. Deze dekenale avonden staan open voor iedereen die de zorg voor de schepping na aan het hart ligt; voorkennis is niet vereist. Antoon BarbĂ© (parochievicaris van de Onze-Lieve-Vrouwparochie, Lede-Wichelen) en Rik De Coninck (lid van de parochieploeg van de Onze-Lieve-Vrouwparochie, Lede-Wichelen) begeleiden. 

 

Plaats: Martinushuis, Markt 9, Lede

Uur: 19u30 – 21u30

Inkom: gratis

Tekstboek: de deelnemers ontvangen een gratis exemplaar

Inschrijvingen (beperkt in aantal – wees er tijdig bij!) bij Rik De Coninck: rikann@hotmail.com