VORMSELVIERINGEN

VORMSELVIERINGEN.

Komend weekend gaan in onze parochie de vormselvieringen door. In Lede krijgen 87 vormelingen het vormselsacrament toegediend door Vicaris Albert Van De Kerckhove. Op zondag komt Bisschop Luc Van Looy 21 vormelingen van Oordegem en 14 vormelingen van Smetlede vormen.

 

De vormelingen van Lede: viering om 14.00 u

BAERT Maud

BAEYENS Maarten

BAMBUST Hanne

BORREMANS Xander

CLOTMAN Hannes

COPPENS Mattias

DE BAERE Aaron

DE KEYSER Helène

DE LOOR Jari

DE MIDDELEIR Emma

DE NEEF Jonas

DE PAUW Julie

DE PAUW Nils

DE POURCQ Lotte

DE RIDDER Anna-Alixe

DE RYCKE Vik

DE VROEDE Egon

D'HAESE Jeff

D'HAESE Stan

D'HONDT Thomas

EECKHAUDT Arthur

FOUMOUA MANFA Liv Ndwenn

GOOSSENS Chloë

GOVAERT Tibo

KINDT Yoran

LAPIN Laure

MATTHYS Thor

MERTENS Nina

MEULEMAN Kiara

MUYLAERT Daan

NUEL Gilles

OSSELAER Milan

PRESIEUX Karlijn

RUYSSINCK Stef

SPELIERS Arvid

SCHUDDINCK Jutta

STANDAERT Mirthe

STEENHAUT Jasper

SYMOENS Manou

TEMMERMAN Stan

VAN HOLSBEEKE Simon

VAN LANDUYT Collin

VAN LANGENHOVE Flore

VETTENBURG Per

VIDTS Victor

VIJVERMAN Marie-Laure

VIJVERMAN Senne

 

Viering om 16.00 u.

ALLARD Matthias

BEERENS Ruben

BOVEN Marie

CALLE TIJL

CEUPENS Paulien

DAELEMAN Mayte

DE DONCKER Tiago

DE NEEF Fré

DE PAUW Alex

DE SMET Quinten

DE SMET Siebe

DE SPIEGELEER Laurens

DE WITTE Lena

DEGRIJSE Delphine

DELENS Yoren

DIERICKX Lore

DIERICKX Mats

HARALIMANA Ngabo Noa

HERTSENS Auke

KATAT Naeim

KIEKENS Cera

LANCKMAN Mauro

LORIE Kiara

MARTENS Marie-Emelie

MATTHIJS Fien

NECKEBROUCK Flynn

RAES Noëmie

RAMAN Kyra

ROELS Helena

ROOBAERT Kyenta

ROOSE Anyssa

STOCKMANS Allyssa

VAN DE WIELE Luna

VAN HAVERE Bélanna

VAN LOOCK Luka

VAN SCHANDEVIJL Aaron

VERBRAEKEL Athena

VEREECKEN Pepijn

VIERENDEEL Stan

WAUTERS Drazic

 

De vormelingen van Oordegem:

BAETENS Kiano

BOGAERT Silke

CORNAND Yuna

DE CLERCQ Milan

DE COENSEL Fien

DE MEYER Elias

FONCK Jasmine

FRANSEN Norah

HUYGENS Arvid

NEVENS Danté

LOEMAN Matteo

LYBAERT Chelsey

Mbaraga Atete Lony SHANIA

OSSELAER Stef

PIETERS Victor

PLISNIER Thalia

REVERSE Maxim

SCHEPENS Yorbe

SCHOCKAERT Gert

VAN DE MEIRSSCHE Hailie

VAN DER HEYDEN Mouro

 

 

De vormelingen van Smetlede:

BLIKI Frauke

DE KOKER Lars

ERAUW Hanne

MOEYERSOON Marit

MOEYERSOON Mirte

PATTYN Pepijn

SLEEUWAERT Jenne

VAN CAELENBERG Victor

VANDEN DAELE Simon

VANDEWALLE Thibaud

VAN HERCK Nelle

VAN ISTERDAEL Enrico

VELDEMAN Albert

VERSTRAETE Renée

 

Vanuit de parochiegemeenschap wensen we hen allen een mooie dag toe.