FOTO 1
VAKANTIEZOEKTOCHT LANGS ONZE KAPELLEN.

We stappen de vakantie in. Met meer vrijheid en we kunnen en mogen al verder weg op vakantie. Hopelijk is er toch nog wat tijd om in de eigen omgeving rond te kijken. We stellen jullie hierbij een zoektocht voor. Weet jij waar de kapelletjes te vinden zijn? We fotografeerden er één in elke kerkplek. Tijd dus om onze parochie te verkennen en uit te zoeken of de kapel zich in Lede of Serskamp of Wanzele of Schellebelle of Oordegem of Wichelen of Impe of Smetlede bevindt. We verwachten de inzendingen voor 15 augustus per post of mail op het secretariaat (nieuwstraat 8 -secretariaat.lede@proximus.be).

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JOUW OPLOSSING:

Foto 1 bevindt zich in ……………………………

Foto 2 bevindt zich in ……………………………

Foto 3 bevindt zich in ……………………………

Foto 4 bevindt zich in ……………………………

Foto 5 bevindt zich in ……………………………

Foto 6 bevindt zich in ……………………………

Foto 7 bevindt zich in ……………………………

Foto 8 bevindt zich in ……………………………

 

Schiftingsvraag: hoeveel juiste antwoorden zullen er op 15 augustus 2021 zijn ingediend?

                                        Aantal: …………………

 

 

NAAM:

Adres:

 

Telefoon:

Zoeken

Dekenaal nieuws